דף הבית
 
המרפאה וסוגי הטיפולים
 
צור קשר
 
русскийрусский   עבריתעברית
 
 

המרפאה וסוגי הטיפולים

השירותים המוצעים במרפאתה של אוקסנה איוונובנה:

  • טיפולים רפואיים: אבחון חלל הפה, טיפול ומניעת עששת, סתימות, טיפולי שיניים לנשים בהריון וילדים.
  • הליכים כירורגיים: ניתוחים לשימור השיניים, ניתוחים אסתטיים בחניכיים וברקמת העצם, עקירת שיניים, הסרת שן בינה.
  • השתלת שיניים: שיחזור שן או כל הלסת.
  • הליכים אסתטיים: שיחזור צורת השן, הצמחה מלאכותית של שיניים, הלבנת שיניים וכו' בישראל.

טיפול בעששת והשפעותיה

טיפול בעששת והשפעותיה הטיפול שלנו מתחיל באבחון ובדיקה יסודיים של הגורמים למחלות דנטאליות . הגורמים הנפוצים ביותר לבעיות שיניים הם העששת, דלקת המוך (דלקת ברקמת עצב השן), לקת במסב השן.

עששת -( Caries dentium) –זהו תהליך פתולוגי, המתחיל לאחר צמיחת השיניים, המלווה באיבוד מינרלים ופירוק חלבונים, תוך היווצרות חלל הנגרם כתוצאה בפעולת גורמים אנדו ואקסוגניים.

דלקת המוך -דלקת בכלי הדם ובעצב השן.

דלקת במסב השן - זוהי דלקת ברקמת מסב השן (חניכיים, רקמת העצם) המאופיינת בפגיעה בגידים, המחזיקים את השן בבועית, בקליפת העצם אשר מקיפה את השן ,הידלדלות רקמת העצם והיווצרות ציסטות.

טיפול בזמן הנכון במחלות דנטאליות מונע את השפעותיהן ומפחית את הסבירות להסרת השן. ישנם מקרים בהם השפעות העששת ,על אמייל השן, עוברות לשיניים הסמוכות. במקרים אלו, אם לא פונים לרופא השיניים בזמן ,על מנת לעשות סתימה, עלולים לאבד כמה שיניים בבת אחת.

על מנת שזה לא יקרה, אנו ממליצים לעבור טיפול מונע במרפאתה של אוקסנה איוונובנה בישראל, ראשון לציון.

שחיקת שיניים

שחיקת שיניים עששת היא לא הגורם היחיד לבעיות בשיניים. לעתים תכופות אנו פוגשים מטופלים עם שחיקת שיניים - תהליך בו רקמת השן הופכת להיות דקה ושברירית, שכבת האמייל נשחקת ועם הזמן גם הדנטין, מסת השן העיקרית.

שחיקת השיניים יכולה להיווצר מנטייה גנטית, עששת, נשך שיניים לא תקין, מחסור מינרלים בגוף, היגיינה לא מספקת של חלל הפה וטראומה בשן (שבירת שן).

על מנת לעצור את שחיקת השן, מרפאת השיניים של אוקסנה איוונובנה מציעה טיפול לשחזור השן. שיחזור אסתטי של השן מתבצע תוך כדי שימוש בציוד וחומרים חדשניים, אשר מאפשרים להגיע לתוצאות אסתטיות הטובות ביותר.

טיפולים ליישור שיניים-אורתודנטיה

Исправление прикуса зубов רבים מלקוחותינו מגיעים אלינו עם בעיות של שיניים לא ישרות ונשך שיניים לא נכון. מיקום לא נכון של השיניים יכול להוביל לחוסר איזון במבנה הפנים, לכן יש להתייחס ברצינות לבעיות אורתודנטיות. תיקון של נשך השיניים ניתן לבצע בכל גיל. ישנן מספר דרכים ליישור סגירת הלסת ותיקון נשך השיניים: פלטה נשלפת, פלטה ליישור שיניים .
טיפול אורתודנטי אפשרי, ולפעמים נחוץ, לפני הרכבת תותבות . לאחר יישור השיניים, התותבת מחזיקה זמן רב יותר כיוון שעומס הלעיסה מתחלק בין כל השיניים באופן שווה ובצורה נכונה.

לאחר ביקורכם במרפאת השיניים של אוקסנה איוונובנה לא תתביישו לחייך בפה מלא שיניים ישרות.

עקירות כירורגיות

עקירות כירורגיות למרבה הצער, לא תמיד ניתן להציל את השן. בדרך כלל זה קורה כאשר המטופל פונה מאוחר מדי לקבלת טיפול רפואי, הטיפול כבר לא משפיע ולא ניתן להימנע מהסרת השן. במקרים אלו אנו מציעים , במרפאת השיניים שלנו בישראל, עקירת שיניים כירורגית המתבצעת ע"י רופאי שיניים מומחים. תהליך ההרדמה והציוד מותאמים באופן אישי לכל מטופל בהתאם לרמת הרגישות שלו.


השתלת שיניים והרכבת תותבות בישראל

השתלת שיניים והרכבת תותבות בישראל לפני עקירת השן אנו מייעצים למטופל בנושא השתלת שיניים או הרכבת תותבות במקום השן המוסרת. שתלים דנטאליים- שתלים אשר מושרשים לעצמות הלסת העליונה והתחתונה ומשמשים להרכבה של תותבות דנטאליות נשלפות ולא נשלפות. בהתאם לאיכות מבנה רקמת העצם של המטופל ניתן כיום להתאים,באופן אישי, שתלים ע"פ קוטר,כך שהסיכוי שהשתל יידחה שואף לאפס. אודות לחומרים מתקדמים, רופא השיניים יוכל להתאים את צבע השתל כך שיתאים ב-99% לצבע השיניים הטבעיות.

השתלת שיניים והרכבת תותבות במרפאת השיניים של אוקסנה איוונובנה נגישים לבעלי כל רמות ההכנסה. אנו מציעים מחירים סבירים לכל טיפולי השיניים בישראל.

במרפאת השיניים של אוקסנה איוונובנה, ראשון לציון, מתבצעים גם טיפולי שיניים אסתטיים: הלבנה, הסרת אבנית ועוד. השיטות הטיפוליות, בהן משתמשת רופאת השיניים אוקסנה איוונובנה, מאפשרות תוצאות מרשימות וקבועות לאורך זמן.

ללא קשר למצב בו נמצאים השיניים והחניכיים שלך-אתה תקבל את החיוך שתמיד חלמת עליו. אודות לשילוב בין רופאי שיניים מקצועיים ולבין הישגי המדע האחרונים בתחום רפואת השיניים, אנו יכולים להציע מגוון של פתרונות במחירים סבירים ונגישים לכולם.

על כל הטיפולים הדנטאליים ניתנת אחריות!